258
81981

Georges Mathieu

(Frankrike, 1921-2012)

Utan titel

Signerad Mathieu och daterad -79. Blandteknik på papper 54 x 74 cm.

Utropspris:

70 000 - 80 000 SEK

6 809 - 7 782 EUR

Klubbat pris:
92 000 SEK