300
69273

Herbert Gentry

(USA/Sverige, 1919-2003)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
29 000 SEK

Herbert Gentry
(USA/Sverige, 1919-2003)

"In the garden again II"

Signerad Gentry samt daterad -83 a tergo. Duk 127 x 65 cm.

Formgivare