Madeleine Pyk – en samling F769
345
79747

Annika Elisabeth von Hausswolff

(Sverige, Född 1967)
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
474 - 664 EUR
543 - 760 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

(Sverige, Född 1967)

"Male hysteria"

Färglitografi 2002, signerad med blyerts 84/150. 37,4 x 28,3 cm.

Ej examinerad ur ram.

Formgivare