401
69813

"Mastaba"

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
"Mastaba"

Färglitografi, 1971, signerad med vit penna 3/70, tryckt och utgiven av Graphicstudio/U.S.F. och med deras blindstämplar. 76 x 56,3 cm (BFK Rives).

Bladet vågigt upptill.

Glenn 44.