459
69391

Nathalia Edenmont

(Sverige, Född 1970)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris

Nathalia Edenmont
(Sverige, Född 1970)

""Conception"

Signerad NEdenmont och daterad 2004 a tergo. Numrerad 3/6. C-print 163 x 150 cm.