463
69327

FAILE (Patrick McNeil & Patrick Miller)

(USA)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
(USA)

"Sex ad"

Signerad Faile och 1986. A tergo numrerad 10/12. Utförd 2007. Handkolorerat screenprint med kaffefläckar 97 x 63 cm.

Signed Faile and 1986. Verso number 10/12. Executed in 2007. Hand coloured screenprint with coffee stains 97 x 63 cm.