479
77803

Spencer Finch

(USA, Född 1962)
Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
174 - 349 EUR
182 - 365 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Spencer Finch
(USA, Född 1962)

The Wrech of the Titanic, 1997

Signerad S Finch och daterad 1997 och numrerad 6/50. Silkscreen 50 x 64,5 cm.

Proveniens

Galleri Roger Björkholmen, Stockholm.