496
79407

Christian Saldert

(Sverige, Född 1977)
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Christian Saldert
(Sverige, Född 1977)

"If Authenticity Rely On The Behalf Of The Copy, Then These Are All Fake nr 1".

Signerad a tergo Christian Saldert 2008. Akvarell och screentryck på duk 170,5 x 84,5 cm.

Tilläggslista

Tillägg;
Varit utställd på Galleri Kleerup, Stockholm,
"Fienden" 2007 och "This is art" 2009.

Galleri Kleerup, "Fienden" 2007, Stockholm
Galleri Kleerup, This is art" 2009, Stockholm