511
82171

Olle Schmidt

(Sverige, Född 1960)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris

Olle Schmidt
(Sverige, Född 1960)

"Bygge"

Signerad Schmidt Duk 78x109 cm. Utförd 1991.

Proveniens

Malmgran Gallery, Göteborg