559
79673

Sol LeWitt

(USA, 1928-2007)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 810 - 3 740 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Sol LeWitt
(USA, 1928-2007)

"A LINE DRAWN..."

Signerad Sol Lewitt och daterad Feb 21 1975. Teckning 25 x 25 cm.

Proveniens

Mats B.