588
78667

Herb Ritts

(USA, 1952-2002)
Utropspris
120 000 - 140 000 SEK
10 600 - 12 400 EUR
11 100 - 12 900 USD
Klubbat pris
135 000 SEK

Herb Ritts
(USA, 1952-2002)

"Naomi seated Hollywood 1991"

Signerad Herb Ritts och numrerad 10/25 a tergo. Silvergelatinfotografi, 56,5 x 42,5 cm.

Tilläggslista

Examinerad ur ram.