605
79713

Mimmo Paladino

(Italien, Född 1948)

Untitled.

Signerad Mimmo Paladino och daterad 1982 a tergo på spännram och duk samt daterad 1982 a tergo 36 x 50 cm

Utropspris:

250 000 - 300 000 SEK

24 319 - 29 183 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Galerie BonLow (Jan Erik Löwenadler), New York.

Om auktionen