615
77851

Roxy Payne

(USA, Född 1966)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Roxy Payne
(USA, Född 1966)

Small Tapioca Slime, 1999

Signerad Roxy Paine och daterad 1999. Objekt blandteknik 27x24,5 cm.

Proveniens

Galleri Roger Björkholmen, Stockholm.