620
79843

Albert Contreras

(USA, 1933-2017)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Albert Contreras
(USA, 1933-2017)

"No 10"

Signerad Contreras och daterad 1967 a tergo. Duk 36 x 36 cm.