665
69369

FIRMA SVENSKT TENN, soffbord.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, soffbord.

Rund skiva av marmor. Underrede av betsad bok. Diameter 120 cm, höjd 52 cm.

Skivan med kantnagg, slitage.