701
78321

JOSEF FRANK, soffbord, "Diplomatbordet", Firma Svenskt Tenn. Modellnummer 2073.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Pyramidmahogny. 105 x 105 cm, höjd 48 cm.

Smärre skador och slitage.