768
69795

ARNE VODDER, skrivbordsstol, Sibast Møbler, Danmark 1960-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Teak, stål, svart läder, på fyrdelad hjulförsedd fot.

Smärre slitage