768
69795

ARNE VODDER, skrivbordsstol, Sibast Møbler, Danmark 1960-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Teak, stål, svart läder, på fyrdelad hjulförsedd fot.

Smärre slitage