779
76787

NIELS O MÖLLER, stolar, åtta stycken, JL Möller, Danmark 1950-60-tal.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Teak, grönklädd sits. (8)

Normalt slitage.