Madeleine Pyk – en samling F769
811
75393

BRUNO MATHSSON, tidskriftsbord, Firma Karl Mathsson, Värnamo, 1978.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
760 - 950 EUR
872 - 1 090 USD
Klubbat pris
16 500 SEK

Björkfanerad skiva. Undertill brännmärkt samt daterat 1978. Längd 210 cm, bredd 40 cm, höjd 35,5 cm.

Smärre slitage.