816
69133

STIG LINDBERG, soffbord, den polykroma emaljskivan formgiven av Stig Lindberg, Gustavsberg sannolikt 1950-tal,

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
9 500 SEK

benställning av ek. 86 x 86, höjd 48 cm.

Benställningen möjligen senare, smärre slitage.