824
69079

MIKAEL GOLDSTEIN, bord, Migoli, Stockholm, 1980-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Valnöt och skivan av valnötsrot. Stämplad goli (Migoli) Längd 150 cm, bredd 62 cm, höjd 76 cm.

Smärre slitage, repor.