1034
79537

HORN, 1800-talets andra hälft, troligen Dieppe.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
949 - 1 420 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Ben. Snidad dekor av jaktscen och medaljonger. Längd 60 cm.

Skador, sprickor.