1036
74201

KRUCIFIX. 1700/1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
10 500 SEK
KRUCIFIX. 1700/1800-tal.

Snidat elfenben samt körsbärsträ. Höjd 60 cm.

Korset senare. Skador, lagningar.