1061
89981

SEMIANTIK ANATOL. 407 x 309 cm.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Benvit spegel med sju polykroma medaljonger och hörnornament. En röd och en pastellgrön huvudbård med palmettranka.

Obetydligt ställvis hårt slitage, fläckar, smärre skador och trampveck. Senare fransar.