Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
1079
91849

SEMIANTIK ISFAHAN. 205,5 x 140,5 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
975 - 1 170 EUR
1 130 - 1 360 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Dekor och färger som föregående nummer.

Något slitage, smärre fläckar och malskador. Långsidorna med smärre trampveck, en kortsida saknar några knutrader.