1098
91883

SEMIANTIK KESHAN s.k. Dabir. 204,5 x 130,5 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
785 - 872 EUR
821 - 912 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Röd botten med polykrom vas, blommande träd, hjortar, fåglar och rosnisch. Mörkblå huvudbård med harar, springande hjortar, blommande träd och fåglar. Korkull.

Smärre fläckar. Långsidorna med obetydliga trampveck, en långsida med smärre lagningar, kortsidorna med obetydliga skador.