11
88437

Robert Lundberg

(Sverige, 1861-1903)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 700 - 4 630 USD
Klubbat pris
Robert Lundberg
(Sverige, 1861-1903)

"Ottefåglar"

Signerad Rob. Lundberg och daterad Stockholm -92. Duk 44 x 72,5 cm.