1105
95081

SEMIANTIK/OLD MAHAL. 552 x 324 cm.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
52 000 SEK

Röd botten med stor polykrom medaljong, hörnornament, blom- och botehslingor. Bred ljusblå huvudbård med blom- och botehmedaljonger.

Obetydligt slitage, fläckar, obetydliga malskador.