1116
79073

SEMIANTIK TÄBRIS. 406,5 x 289 cm.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Terrakottamelerat omönstrat mittfält. Mörkblå huvudbård med palmett-, blom- och arabeskrankor.

Ställvis slitage, något solkig, fläckar. Baksidan med obetydliga malskador, ställvis senare fransar.