1118
90173

SEMIANTIK TÄBRIS. 358 x 281,5 cm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Mörkblå botten med polykroma stiliserade blommönster. Röd huvudbård med blomranka.

Ställvis något slitage, smärre fläckar och lagningar. Baksidan med obetydliga malskador.