1135B
96885

Ivan Kramskoy, hans art

(Ryssland, 1837-1887)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 810 - 3 740 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Ivan Kramskoy, hans art
(Ryssland, 1837-1887)

Mansporträtt.

Monogram signerad K 1874.
Olja på duk, oval 114 x 89 cm.