1160
86031

MINIATYR INFATTAD SOM BROSCH. Ryssland 1800-talets slut/1900-talets början.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Klubbat pris

Signerad Iziedinoff. Motiv med häst. Längd 5,5 cm.