1215
86111

TERRIN med LOCK, fajans. Frankrike, 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris

Målad polykrom dekor av blommor. Längd 23 cm.

Lockkoppen med glasyrnagg.