1216
86229

FIGURIN, flintgods. Troligen England, 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris

Föreställande Jupiter, målad polykrom dekor. Höjd 29 cm.

Skador, lagningar.