1234
77663

FIGURIN, porslin. Meissen, 1800-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris
2 800 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Föreställande briocheförsäljare, målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 14 cm.

Lagad.