1241
77545

APORKESTER, 17 delar, porslin. Tre stycken Meissen 1800-tal och övriga med Meissenliknande märke.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
958 - 1 440 EUR
1 080 - 1 630 USD
Klubbat pris
33 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 12-19 cm.

Skador, lagningar. (17)