1242
77557

APORKESTER, 15 delar, porslin. Meissenliknande märke.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris

Målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 10,5-17 cm.

Skador, lagningar. (15)