1243
82703

VINKYLARE, ett par, porslin. Berlin, 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor av blommor. Höjd 17,5 cm.

Förgyllningen något nött. (2)