1314
74029

FIGURGRUPP, ben, lack och pärlemor. Japan, Meiji (1868-1912)

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
287 - 478 EUR
325 - 542 USD
Klubbat pris
2 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Samurai knaböjande inför gudom. Signerad undertill på pärlemorplatta. Höjd 17,5 cm.

Torksprickor, fingrar med nagg.