133
73925

Olof Hermelin

(Sverige, 1827-1913)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 770 - 2 650 EUR
1 840 - 2 760 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Olof Hermelin
(Sverige, 1827-1913)

Ridande officerare i parklandskap

Signerad O. Hermelin och J Arsenius och daterad 1893. Duk 52 x 78 cm.