1368
86557

VAS, porslin. Qing dynastin.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
879 - 1 320 EUR
933 - 1 400 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02
VAS, porslin. Qing dynastin.

Balusterformad med maskaronhänklar mot krackelerad glasyr. Höjd 56,4 cm.

Missfärgningar.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

293. Axel Einar Hjorth, hörnskåp, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK