1389
74367

FAT, ett par, kompaniporslin. Qing dynastin, Qianlong (1736-95).

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Klubbat pris
31 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i famille rosefärger av tuppar i blommande trädgård. Längd 29 cm.

Slitage, ett nagg. (2)