1418
74155

FIGURIN, kompaniporslin. Qing dynastin, Qianlong (1736-95).

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande rödbrun hund med halsband och bjällra. Höjd 18 cm.

Skador, lagningar,