182
73829

Niels Simonsen

(Danmark, 1807-1885)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 780 - 6 690 EUR
5 420 - 7 590 USD
Klubbat pris
62 000 SEK
Niels Simonsen
(Danmark, 1807-1885)

Beduin i gryningsljus

Otydligt signerad N Simonsen samt otydligt daterad 18??. Duk 107 x 90,5 cm.