80191

185. PAUL FISCHER, Baderska på strand.

Signerad Paul Fischer. Duk 80 x 70 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK / 4 762 - 6 667 EUR
Klubbat pris
100 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto