80191

185. PAUL FISCHER, Baderska på strand.

Signerad Paul Fischer. Duk 80 x 70 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK/4 761 - 6 666 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
120 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8-614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto