90723

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
160 000 SEK
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Flodlandskap från Moncourt

Signerad Julia Beck och daterad Moncourt -85. Duk 63,5 x 89 cm.