208
88803

Alexander Mark Rossi

(Storbritannien, 1840-1916)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
Alexander Mark Rossi
(Storbritannien, 1840-1916)

The Love Letter

Signerad AM Rossi och daterad -94. Akvarell med täckvitt 69 x 105 cm.