212
74035

Jean Béraud

(Frankrike, 1849-1936)
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
22 100 - 26 500 EUR
23 000 - 27 600 USD
Klubbat pris
390 000 SEK
Jean Béraud
(Frankrike, 1849-1936)

Boulevardscen med elegant dam

Signerad Jean Béraud. Pannå 27 x 21,5 cm.

Proveniens

Familjen Gorthon, Helsingborg.

Signed Jean Béraud. Panel 27 x 21,5 cm.