36
88925

Robert Lundberg

(Sverige, 1861-1903)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
21 000 SEK
Robert Lundberg
(Sverige, 1861-1903)

Landskapsmotiv från Roslagen

Signerad Rob. Lundberg och daterad Roslagen -86. Duk 92,5 x 106,5 cm.